#80. 181 κολόνες ηλεκτροφωτισμού χωρίς φως...

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 16-05-2012 23:10:09 (πριν 9 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 16-05-2012 23:10:09 (πριν 9 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.542123239047920
Γεωγραφικό μήκος: 23.006852888793674
Προβολές: 552
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

181 τουλάχιστον κολόνες ηλεκτροφωτισμού δεν λειτουργούν στις κύριες οδικές αρτηρίες του Δήμου Θέρμης, στην Εθνική Οδό Θεσσαλονίκης - Μουδανιών, από το ύψος του Cosmos ως το Πλαγιάρι. Τι έχουν κάνει ή τι σκοπεύουν να κάνουν οι υπηρεσίες του Δήμου Θέρμης ώστε να πάψουν να κινδυνεύουν χιλιάδες συνδημότες μας κινούμενοι μέσα στο απόλυτο σκοτάδι; Ανεξαρτήτως ποιος φορέας είναι τυπικά υπεύθυνος για την αντικατάσταση των λαμπτήρων ή την επιδιόρθωση των στύλων ηλεκτροφωτισμού δεν θα έπρεπε να είναι αυτό το θέμα μία από τις προτεραιότητες του Δήμου μας; Γιατί δεν μπορεί να βρεθεί λύση εδώ και μήνες; Μπορεί να μας ενημερώσει κάποιος;

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

17-05-2012

πριν 9 χρόνια

Κλειστό

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

17-05-2012

πριν 9 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

16-05-2012

πριν 9 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΘεσσαλονίκης-Νέων Μουδανιών, Θέρμη 57001, Ελλάς