#60. Παράκληση για ασφαλτόστρωση

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 05-05-2012 13:28:44 (πριν 8 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 05-05-2012 13:28:44 (πριν 8 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.465196995279110
Γεωγραφικό μήκος: 23.001150512428012
Προβολές: 655
Ψήφοι: 3

Περιγραφή

Καλησπέρα σας Το σημείο που σας υποδεικνύω είναι ο δρόμος που ενώνει τον οικισμό του Άνω Σχολαρίου με την Καρδία και τον υπόλοιπο κόσμο. Ο δρόμος ήταν ασφαλτοστρωμένος μέχρι πριν από 3 περίπου χρόνια όταν επί δημάρχου κ. Γκουστίλη έγιναν έργα για την διαπλάτυνση του μιας και το συγκεκριμένο σημείο ήταν στενό. Τα έργα (σωλήνες ομβρίων, τοιχία αντιστήριξης, και επιχωμάτωση) ολοκληρώθηκαν κανονικά αλλά ΠΟΤΕ δεν εγινε η ασφαλτόστρωση. 3 χρόνια μετά το χώμα (3Α χαλίκι) έχει απομακρυνθεί και έχουν δημιουργηθεί τεράστιες λακκούβες επικίνδυνες πλέον. Νομίζω ότι 3 χρόνια είναι αρκετά για να κάνει κανείς υπομονή για 5-6 μέτρα ασφάλτου. Σας ευχαριστώ και ελπίζω ότι θα δώσετε επιτέλους μια λύση σε αυτό το από για εσάς, σημαντικό για εμάς πρόβλημα

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

07-05-2012

πριν 8 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

05-05-2012

πριν 8 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΘεσσαλονίκης-Νέων Μουδανιών, Μίκρας 57500, Ελλάς