#56. Ελλιπής Φωτισμός δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 02-05-2012 22:42:15 (πριν 8 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 02-05-2012 22:42:15 (πριν 8 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.547919875070780
Γεωγραφικό μήκος: 23.006852888793673
Προβολές: 878
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Ο φωτισμός στη συγκεκριμένη οδό είναι ελλιπής και σε κάποια κομμάτια του δρόμου ανύπαρκτος. Δεδομένου ότι πλέον μετά την ασφαλτόστρωση έχει αρκετή κίνηση θα ήταν καλό να τοποθετηθούν κολώνες με λάμπες κατα μήκος του δρόμου αλλά ακόμη και για ασφάλεια καθώς προσφάτως είχαμε κρούσματα κλοπών σε σπίτια λόγω του μη επαρκούς φωτισμού.. Σας παρακαλώ μεριμνήστε για το θέμα καθώς πρόκειται για την ασφάλεια όλων και στο δρόμο αλλά και στα σπίτια...

linear_scale Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

02-10-2012

πριν 8 χρόνια

Κλειστό

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

03-05-2012

πριν 8 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • Αλλαγή κατάστασης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

02-05-2012

πριν 8 χρόνια

Ανοιχτό

  • Αρχικη καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΓοργοποτάμου, Θέρμη 570 01, Ελλάδα