#4045. Σκουπίδια, πεταμένα ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 19-11-2021 14:04:51 (πριν 9 μέρες)
Ενημερώθηκε: 22-11-2021 11:10:01 (πριν 6 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.541724757037606
Γεωγραφικό μήκος: 22.995125245185830
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κάποιοι ανεύθυνοι έχουν πετάξει και μερικώς κάψει, παλιά ανταλλακτικά αυτοκινήτων, λάστιχα κτλ. στον χωματόδρομο από το 3ο Γυμνάσιο Θέρμης, προς το ΙΚΕΑ...

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

22-11-2021

πριν 6 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

19-11-2021

πριν 9 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης