#4039. ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΜΠΑΣ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 13-11-2021 19:48:25 (πριν 15 μέρες)
Ενημερώθηκε: 15-11-2021 07:37:42 (πριν 14 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.556863085435740
Γεωγραφικό μήκος: 23.025158420205116
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ πολύ για αλλαγή της λάμπας στη κολώνα της ΔΕΗ. Δεν ανάβει εδώ και 15 ημέρες. Η περιοχή είναι πολύ σκοτεινή και υπάρχει κίνδυνος. Η κολώνα βρίσκεται στη πρώτη παράλληλη της Παρμενίωνος πάνω από τη Θερμοπυλών με ελεύθερη πρόσβαση από τη Θερμοπυλών. Οδός χωρίς όνομα. Ευχαριστώ.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-11-2021

πριν 14 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

13-11-2021

πριν 15 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΦιλίππου 24, Θέρμη 570 01, Ελλάδα