#4036. Διάβρωση δρόμου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 10-11-2021 18:52:00 (πριν 18 μέρες)
Ενημερώθηκε: 11-11-2021 07:34:37 (πριν 18 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.432260952685390
Γεωγραφικό μήκος: 23.145112842321396
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εξαιτίας των ισχυρών βροχοπτώσεων έχει καταστραφεί εντελώς ο δρόμος που συνδέει Μονοπήγαδο με Γαλαρινό.Ο δρόμος ήταν με επίστρωση από χαλίκι το οποίο έχει καλυφθεί από λάσπη.Ο δρόμος χρησιμοποιείται για την πρόσβαση στην κατοικία μου αλλά και σε άλλες κατοικίες αλλά και για αγροτική χρήση και μεταφορά σιτηρών.Υπάρχει σοβαρό πρόβλημα πλέον γιατί ο δρόμος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί καθόλου και έχουν σημειωθεί και ατυχήματα.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

11-11-2021

πριν 18 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

10-11-2021

πριν 18 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών