#4035. ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ!!!

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Άλλο αίτημα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Δημάρχου
Δημιουργήθηκε: 10-11-2021 11:01:29 (πριν 19 μέρες)
Ενημερώθηκε: 10-11-2021 12:54:46 (πριν 18 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546290390394170
Γεωγραφικό μήκος: 23.019350957008328
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τις τελευταίες δύο εβδομάδες στους χώρους των δημοτικών γηπέδων που βρίσκονται δίπλα στο κλειστό δημοτικό γυμναστήριο παρατηρούνται σμήνη κουνουπιών σε αδιανόητο βαθμό για οποιαδήποτε εποχή του χρόνου με αποτέλεσμα όχι απλώς να δυσχεραίνει η άσκηση των παιδιών που αθλούνται στον χώρο, αλλά να κινδυνεύει και η υγεία τους από τα πολλαπλά τσιμπήματα! Παρακαλώ θερμά να μεριμνήσετε για τον ψεκασμό του χώρου ή όποιες ενέργειες θεωρείτε απαραίτητες για τη διαφύλαξη της υγείας των παιδιών μας!

linear_scale Άλλο αίτημα

  • check Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

10-11-2021

πριν 19 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Άλλο αίτημα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Δημάρχου

placeΔημοκρατίας 1, Θέρμη 570 01, Ελλάδα