#4034. Φώτα δρόμου σβησμένα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 09-11-2021 17:58:46 (πριν 19 μέρες)
Ενημερώθηκε: 10-11-2021 09:06:44 (πριν 19 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546290390394170
Γεωγραφικό μήκος: 23.019350957008328
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα σ' όλο το μήκος του δρόμου, Εκδόσεις Ζήτη, δεν ανάβει κανένας λαμπτήρας. Στην συνημμένη φωτό στις πληροφορίες της υπάρχουν οι συντεταγμένες. Ευχαριστώ Νίκος Ζήτης κινητό 6946012335, 2392072222

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

10-11-2021

πριν 19 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

09-11-2021

πριν 19 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΔημοκρατίας 1, Θέρμη 570 01, Ελλάδα