#4021. Κλαδιά και χόρτα από τις δύο πλευρές του δρόμου δεν επιτρέπουν την πρόσβαση από αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επικίνδυνα κλαδιά
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 03-11-2021 11:31:25 (πριν 26 μέρες)
Ενημερώθηκε: 12-11-2021 13:21:25 (πριν 16 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.507766252095315
Γεωγραφικό μήκος: 22.979568432899452
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τα κλαδιά και τα χόρτα από τις δύο πλευρές του δρόμου σε συνδυασμό με τις λακκούβες και τα χαντάκια δεν επιτρέπουν προσπέλαση από εμπορικά αυτοκίνητα αλλά και από ΙΧ. Ο δρόμος θα πρέπει να φροντιστεί άμεσα .

linear_scale Επικίνδυνα κλαδιά

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

12-11-2021

πριν 16 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

03-11-2021

πριν 26 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επικίνδυνα κλαδιά
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeGX5H+4R Μίκρα, Ελλάδα