#4018. Κλαδιά και χόρτα από τις δύο πλευρές του δρόμου δεν επιτρέπουν την πρόσβαση από αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 03-11-2021 10:58:31 (πριν 25 μέρες)
Ενημερώθηκε: 12-11-2021 13:22:03 (πριν 16 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.506607901742840
Γεωγραφικό μήκος: 22.979825924964880
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τα κλαδιά και τα χόρτα από τις δύο πλευρές του δρόμου σε συνδυασμό με τις λακκούβες και τα χαντάκια δεν επιτρέπουν προσπέλαση από εμπορικά αυτοκίνητα αλλά και από ΙΧ. Ο δρόμος θα πρέπει να φροντιστεί άμεσα .

linear_scale Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

12-11-2021

πριν 16 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

12-11-2021

πριν 16 μέρες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

03-11-2021

πριν 25 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeGX4H+JW Μίκρα, Ελλάδα