#3961. Καμένη λάμπα οδοφωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 27-09-2021 12:41:50 (πριν 21 μέρες)
Ενημερώθηκε: 28-09-2021 08:17:54 (πριν 21 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.528231027323410
Γεωγραφικό μήκος: 23.073500732778880
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην γωνία Μεγάλου Αλεξάνδρου με Φιλίππου στην Φιλοθέη, όπως ανεβαίνουμε την ανηφόρα (Μεγάλου Αλεξάνδρου) στην δεξιά πλευρά του δρόμου, η λάμπα του φωτιστικού δεν ανάβει. Είναι ξύλινη κολώνα της ΔΕΗ.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

28-09-2021

πριν 21 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

27-09-2021

πριν 21 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΦιλίππου 8, Λουτρά Θέρμης 570 01, Ελλάδα