#3956. ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΠΛΑΓΙΆΡΙ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 23-09-2021 22:47:42 (πριν 25 μέρες)
Ενημερώθηκε: 24-09-2021 07:54:41 (πριν 25 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.476332601382640
Γεωγραφικό μήκος: 22.956776171922680
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο Πλαγιάρι στην οδό Δημητρίου Περβίζου 10 και στην Δημητρίου Περβίζου με Κύπρου υπάρχουν 2 κολώνες φωτισμού σε ένα δρόμο 200-300 μέτρων και είναι και οι δύο καμμένες οπότε και ο δρόμος είναι εντελώς σκοτεινός και επικίνδυνος ιδίως για τα ΜΙΚΡΆ ΠΑΙΔΙΆ.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

24-09-2021

πριν 25 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

23-09-2021

πριν 25 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΔημ. Περβίζου 10, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα