#3950. Πρόβλημα με τα σκουπιδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 16-09-2021 00:28:34 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 11:28:05 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.497851630395150
Γεωγραφικό μήκος: 22.945591360330578
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μόνιμο πρόβλημα τα σκουπίδια. Όσο οι κάδοι βρίσκονταν πανω στη διασταύρωση για οσια ξένη, συγκεντωνονταν σκουπίδια και ανακύκλωση δημιουργώντας λόφους και απαιτούνταν jcb για να καθαριστουν. Τώρα μετακινηθηκαν σε άλλα σημεία και πάλι το ίδιο. Η αλήθεια είναι πως με αποκομιδή 2 φορές την εβδομάδα, όσες φορές και να μετακινηθούν οι κάδοι το πρόβλημα δε λύνεται. Αν γίνεται αποκομιδή καθημερινά και οι κάδοι θα είναι άδειοι και δε θα δημιουργούνται λόφοι.

linear_scale Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα