#3945. Έλλειψη πινακίδων stop

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 12-09-2021 20:23:42 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 09:06:00 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546290390394170
Γεωγραφικό μήκος: 23.019350957008328
Προβολές: 33
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έλλειψη πινακίδα stop στην διασταύρωση Ελλησποντου με Ανατολικής Ρωμυλίας και από θαύμα δεν έχουμε θρηνήσει θύματα!!

linear_scale Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • ..
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

13-09-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

13-09-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

12-09-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Άλλο αίτημα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Δημάρχου

placeΔημοκρατίας 1, Θέρμη 570 01, Ελλάδα