#3937. Τρύπες στο οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 07-09-2021 17:32:19 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-09-2021 08:33:15 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546290390394170
Γεωγραφικό μήκος: 23.019350957008328
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε έργα εγκατάστασης σωληνώσεων υδροδότησης που έγιναν πριν το καλοκαίρι ,ο υπεύθυνος εργολάβος δεν έκλεισε τις τρύπες σε κάποια σημεία των δρόμων της επέκτασης (Καμπέρου,, Βενιζέλου) με άσφαλτο ,όπως πιθανόν όφειλε.Τις έκλεισε μόνο με χώμα που με τις πρώτες βροχές έπαθαν καθίζηση τα σημεία αυτά και σχηματίστηκαν λακούβες επικίνδυνες για ατυχήματα και υλικές ζημιές στα διερχόμενα αυτοκίνητα.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-09-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • ..
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

08-09-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

07-09-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΔημοκρατίας 1, Θέρμη 570 01, Ελλάδα