#3888. Εγκαταλειμμένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 31-07-2021 14:31:27 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-09-2021 09:43:29 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.474684962908980
Γεωγραφικό μήκος: 22.953875191961274
Προβολές: 110
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλειμμένο αυτοκίνητο σε κοινόχρηστο χώρο στην Καραβαγγέλη κοντά στην συμβολή της με την Αδαμαντίου Κοραή.

linear_scale Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

10-09-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

23-08-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

31-07-2021

πριν 2 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Άλλο αίτημα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Δημάρχου

placeΑδαμαντίου Κοραή 29, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα