#3867. 'Έλλειψη οδοστρώματος στη γέφυρα του φράγματος Θέρμης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 11-07-2021 16:05:07 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-11-2021 09:57:06 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.554493480802904
Γεωγραφικό μήκος: 23.033376227947212
Προβολές: 57
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Το 2015 μετά από έντονη βροχόπτωση, υποχώρησε το οδόστρωμα καθώς και τα προστατευτικά κιγκλιδώματα στο γεφυράκι που οδηγεί προς το Φράγμα της Θέρμης. Είχα κάνει τότε αίτημα σε αυτή την πλατφόρμα και τα κιγκλιδώματα αποκαταστάθηκαν άμεσα ωστόσο δεν έγινε ποτέ ασφαλτόστρωση.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

16-11-2021

πριν 13 μέρες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

13-07-2021

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

11-07-2021

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΑλ. Υψηλάντη 2, Θέρμη 570 01, Ελλάδα