#3844. Αίτηση καθαρισμού οδού και απόφραξης εξόδου απορροής ομβρίων στον δρόμο Βασιλικών-Περιστεράς

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 13-06-2021 23:29:11 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-06-2021 09:49:25 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.518920468216170
Γεωγραφικό μήκος: 23.148719262214637
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Συνημμένα

  1. jpg2pdf.pdf

Περιγραφή

Μετά τις πρόσφατες απότομες χαλαζοπτώσεις και μπόρες χαλίκια, χώμα και φερτά υλικά έχουν μεταφερθεί στη μέση του δρόμου καθώς έχει μπλοκάρει η έξοδος ομβρίων στο 5ο Χλμ Βασιλικών Περιστεράς με ρίσκο τον εκτροχιασμό αυτοκινήτων από τον δρόμο, καθώς τα φερτά υλικά είναι σε κατηφόρα αμέσως μετά στροφή στον δρόμο.

linear_scale Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-06-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

13-06-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΕπαρ.Οδ. Λιβάδιου-Βασιλικά, Θέρμη 570 06, Ελλάδα