#3842. ΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΑΚΑΘΑΡΣΙΩΝ ΑΠΟ ΣΚΥΛΟΥΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 08-06-2021 13:31:02 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 24-06-2021 14:09:21 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546290390394170
Γεωγραφικό μήκος: 23.019350957008328
Προβολές: 19
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Καλησπέρα. Εναντι του οικισμού Χρώμα , υπάρχει κοινοτικό δασήλιο για την καθαριοτητα του οποίου έχουμε κάνει άπειρα αιτήματα. Τώρα έχει προστεθεί και ένα ακόμη πρόβλημα αυτό των ακαθαρσιών των σκύλων - οχι αδεσποτων - αλλά τα αφεντικά αυτών εκτός ολίγων εξαιρέσεων δεν μαζευουν τις ακαθαρσίες τους.Το αποτέλεσμα είναι να μην μπορεί κανείς πλέον και λόγω των σκουπιδιών και λόγω των ακαθαρσιών να περπατήσει. Παρακαλώ για την καθαριότητα και στην σήμανση του χώρου να μαζέυουν τις ακαθαρσίες των σκυλιών τους.

linear_scale Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

24-06-2021

πριν ένα μήνα

Διεκπεραιώθηκε

  • Ο ΧΩΡΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

08-06-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

08-06-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΔημοκρατίας 1, Θέρμη 570 01, Ελλάδα