#3840. χαλασμένο οδόστρωμα από φορτηγά αποχέτευσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 08-06-2021 08:14:18 (πριν 6 μήνες)
Ενημερώθηκε: 08-06-2021 09:43:01 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.466713100000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.988084400000000
Προβολές: 40
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

λακούβα μεγαλη

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

08-06-2021

πριν 6 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

08-06-2021

πριν 6 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΚαλλιθέας 13, Καρδία 575 00, Ελλάδα