#3833. Καμμένος λαμπτήρας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 01-06-2021 06:12:46 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 01-06-2021 07:23:01 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.458755456328035
Γεωγραφικό μήκος: 22.981904636951423
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμμένος λαμπτήρας σε κολώνα στην διασταύρωση της Ε.Ο. Ν. Μουδανιών-Θεσσαλονίκης με την "παρακαμπτήριο" Τριλόφου, όπως φαίνεται στην φωτογραφία.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

01-06-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

01-06-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΕπαρ.Οδ. Νέων Μουδανιών - Θεσσαλονίκης 56, Τρίλοφος 575 00, Ελλάδα