#3832. Βλάβη φωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 31-05-2021 05:53:23 (πριν 6 μήνες)
Ενημερώθηκε: 31-05-2021 07:48:25 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.475090243344210
Γεωγραφικό μήκος: 22.954192053409553
Προβολές: 48
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ο φωτισμός δεν λειτουργεί σε αρκετούς δρόμους του Πλαγιαρίου: Αδαμαντίου Κοραή, Καραβαγγέλη, Μαραθώνος, Βασ. Κωνσταντίνου, Ανατολικής Θράκης. Η βλάβη εμφανίζεται μετά από κακοκαιρία. Παρακαλώ για την μόνιμη αποκατάστασή της.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

31-05-2021

πριν 6 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

31-05-2021

πριν 6 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΑδαμαντίου Κοραή 29, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα