#3821. παράνομη χωματερή σε κοινόχρηστο χώρο στην κάτω περιστερά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή απορριμμάτων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 16-05-2021 22:11:32 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 25-05-2021 12:31:28 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.515955707729660
Γεωγραφικό μήκος: 23.131016682716346
Προβολές: 34
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Ασυνείδητος επαγγελματίας μετατρέπει σε παράνομη χωματερή κοινόχρηστο χώρο του δήμου. Είναι η 4η φορά που το αναφέρω και ο δήμος αδιαφορεί. Την επόμενη φορά θα γράψω επιστολή στην Δήμαρχο, στο Τμήμα Περιβάλλοντος της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας και στην εισαγγελία.

linear_scale Αποκομιδή απορριμμάτων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

25-05-2021

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Διαβιβάζεται στον αρμόδιο επόπτη
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

16-05-2021

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή απορριμμάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Thermi 570 06, Ελλάδα