#3816. Μεγάλη λακκούβα σε οδόστρωμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 05-05-2021 12:01:09 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 05-05-2021 12:58:22 (πριν ένα χρόνο)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.549094839437390
Γεωγραφικό μήκος: 23.045700978370643
Προβολές: 80
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο Τριάδι, στη διασταύρωση Σολωμού / Κολοκοτρώνη, έχει δημιουργηθεί μια μεγάλη λακκούβα διαμέτρου περίπου ενός μέτρου, διότι έχει φύγει το χαλίκι με το οποίο είχε σκεπαστεί, μετά από σκάψιμο για διαρροή νερού. Παρακαλώ για την γρήγορη αποκατάσταση. Είναι ιδιαίτερα επικίνδυνη για μηχανάκια/ποδήλατα.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

05-05-2021

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

05-05-2021

πριν ένα χρόνο

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΚολοκοτρώνη 14, Τριάδι 570 01, Ελλάδα