#3801. Συλλογή πευκοβελόνων στην άκρη οδοστρώματος

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 23-04-2021 08:02:02 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-04-2021 13:41:57 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.479038155897340
Γεωγραφικό μήκος: 22.949817370506263
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

χωρίς να είναι επείγον, όταν ευκαιρείτε, σας παρακαλώ θα ήθελα να ζητήσω την φροντίδα σας για ένα σημείο στενού δρόμου, με πολλά τυφλά σημεία, για το αντίθετο ρεύμα. Ο δρόμος έχει κλίση, και στην άκρη του έχει περί τα 30-40 εκατ με πευκοβελόνες. Ως εκ τούτου, ο δρόμος στενεύει ακόμη περισσότερο και ειδικά αν θέλεις να φρενάρεις, επειδή έρχεται ο άλλος από την άλλη πλευρά, οι πευκοβελόνες αυξάνουν την ολισθηρότητα. Πρόκειται για τον δρόμο που "κατεβαίνει" στο Πλατάνι, Πλαγιαρίου, σε όλο το μήκος του από τη δεξιά πλευρά, όπως κατεβαίνεις την κατηφόρα.

linear_scale Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

23-04-2021

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • Καλησπέρα ! Το αίτημά σας διαβιβάζεται στον αρμόδιο επόπτη.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

23-04-2021

πριν 5 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • Διαβίβαση στη Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης λόγω αρμοδιότητας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

23-04-2021

πριν 5 μήνες

Κλειστό

  • Διαβίβαση στη Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

23-04-2021

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χόρτα ή κλαδιά που εμποδίζουν σήματα της τροχαίας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα