#3800. Άφησαν υπολείματα ογκωδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 23-04-2021 07:43:49 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 23-04-2021 13:31:24 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.479470677942760
Γεωγραφικό μήκος: 22.949173640342690
Προβολές: 31
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε συνέχεια του αιτήματος μου #3544, Ογκώδη αντικείμενα για συλλογή, σας ευχαριστώ, ήρθαν από την υπηρεσία του Δήμου και περισυλλέξανε. Το παράπονο μου είναι ότι αυτή τη φορά έγινε τσαπατσούλικη δουλειά όπως το λέμε λαϊκά. Δείτε πόσα άφησαν πίσω τους, μεταξύ αυτών και ένα κομματι του λουτρουκαμπινέ, μια ζάντα, ένα κοντάρι. Ως συνέπεια των υπολειμμάτων που έμειναν πίσω, το σημείο εξακολουθεί να είναι ακαλαίσθητο και είναι σαν να φωνάζει σε επιτήδειους "ελάτε εδώ σε αυτό το σημείο να πετάξετε τα μπάζα σας". Σας καταθέτω το παραπάνω με επίγνωση ότι είναι ιδιαίτερα σπάνιο οι συνάδελφοι σας να κάνουν ημιτελή δουλειά, πάντα αφήνουν αψεγάδιαστο το σημείο που αναλαμβάνουν να φροντίσουν. ΥΓ. Σας παραθέτω την παλιά εικόνα του αιτήματος #3544 και τη νέα εικόνα που έχει το σημείο αυτήν την στιγμή.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

23-04-2021

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

23-04-2021

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα