#3792. Κατεστραμμένη πινακίδα κυκλοφορίας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 21-04-2021 14:25:40 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 22-04-2021 08:25:05 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.539784268623220
Γεωγραφικό μήκος: 23.013959716888404
Προβολές: 44
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην περιοχή του κόμβου κυκλικής πορείας κοντά στην αερογέφυρα Θέρμης, μπροστά στο βενζινάδικο ΕΚΟ, έχει καταστραφεί η πινακίδα που προειδοποιεί για την ύπαρξη κόμβου κυκλικής πορείας, όπως και ο στύλος. Παρακαλώ για άμεση αντικατάστασή τους

linear_scale Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

  • check Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

22-04-2021

πριν 5 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

21-04-2021

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πρόταση
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Γραφείο Δημάρχου

placeΒασιλικής Ταβάκη, Θέρμη 570 01, Ελλάδα