#3784. Σαλονάκι και μπουφές (έρε τι μας πετάνε)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 13-04-2021 14:15:35 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 13-04-2021 14:44:09 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.483746783666895
Γεωγραφικό μήκος: 22.936052273841835
Προβολές: 44
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

μετά λύπης σας μεταφέρω ότι εντόπισα σαλονάκι (καναπές, πολυθρόνες) και μπουφέ, πεταμένο σε σχετικά κεντρικό χωματόδρομο. Πρόκειται για σημείο που έχετε ήδη περισυλλέξει, και ευγενώς αιτούμαι να ξαναέρθετε ώστε να αποτρέψουμε άλλους επιτήδειους από το να πετάξουν κι άλλα πράγματα... Δυστυχώς χωρίς φωτογραφία. Είναι στα όρια το Δήμου μας, κοντά στο ρέμα της Περαίας

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

13-04-2021

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

13-04-2021

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα