#3781. σε ρέμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 07-04-2021 19:39:15 (πριν 6 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-04-2021 08:50:40 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.480625152587890
Γεωγραφικό μήκος: 22.936597824096680
Προβολές: 8
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

πετάχτηκαν σε ρέμα οικοδομικά υλικά (μπάζα) κομμένα δέντρα ο ασυνείδητος δημιούργησε δρόμο για να πηγαίνει με φορτηγό.

linear_scale Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

08-04-2021

πριν 5 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΩΝ ΑΙΤΗΜΑΤΩΝ 3778,3779,3780 & 3781 ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΑΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛ. 2310467110 (ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΗΣ) ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΟΠΤΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ Κ. ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΚΩΣΤΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΘΟΥΝ ΤΑ ΑΚΡΙΒΗ ΣΗΜΕΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΤΩΝ ΟΓΚΩΔΩΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΘΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ . ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ !
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

07-04-2021

πριν 6 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα