#3778. πεταμένα έπιπλα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 07-04-2021 19:28:05 (πριν 6 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-04-2021 08:06:01 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.484573364257810
Γεωγραφικό μήκος: 22.938770294189453
Προβολές: 7
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

χρειάζεται αποκομιδή σε παλιό σαλόνι μπάζα και ξερόκλαδα

linear_scale Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

08-04-2021

πριν 5 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

08-04-2021

πριν 5 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

07-04-2021

πριν 6 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα