#3776. Χαλασμένα Φωτιστικά

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 06-04-2021 07:22:15 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-04-2021 13:58:17 (πριν 5 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.542083496638085
Γεωγραφικό μήκος: 23.017076443763710
Προβολές: 43
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Είναι 5 φωτιστικά σε κολώνες επι της οδού Βασιλικής Ταβάκη απο τη συμβολή της οδός Πέτρουλα έως και την Ε.Ο. Θέσσαλονίκης Πολυγύρου στο ρεύμα εξόδου. Τα φωτιστικά αυτά άλλα είναι δεμένα με ταινία αλλα απλά σβηστά. Αυτα τα συγκεκριμένα τα βλέπω εγώ και φαντάζομαι πολύ ακόμη κόσμος πάνω απο 1,5 χρόνο. Δεν μπρούν να επισκευασθούν ? Αν όχι αλλάξτε τα. Και αν πάλι δεν γίνεται ξηλώστε τις κολώνες ώστε να μη φαίνονται σβηστά. Οι υποδομές πρέπει να συντηρούνται. Με Εκτίμηση και σεβασμό όλα τα ανωτέρω, γιατί η εικόνα είναι απαράδεκτη.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

21-04-2021

πριν 5 μήνες

Κλειστό

  • 21-4-2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

07-04-2021

πριν 5 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

06-04-2021

πριν 5 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΜπουμπουλινας 8, Θέρμη 570 01, Ελλάδα