#3761. τρύπα σε διάβαση πεζών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 20-03-2021 18:33:34 (πριν 8 μήνες)
Ενημερώθηκε: 14-05-2021 08:05:41 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.551853179931640
Γεωγραφικό μήκος: 23.018598556518555
Προβολές: 69
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

πολύ επικίνδυνη τρύπα δίπλα από υπόνομο

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

14-05-2021

πριν 6 μήνες

Κλειστό

  • 6/5/2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

22-03-2021

πριν 8 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

20-03-2021

πριν 8 μήνες

Ανοιχτό

  • Initial commit at category Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΤαβάκη 42, Θέρμη 570 01, Ελλάδα