#3758. ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΣΩΛΗΝΑ ΣΕ ΜΠΛΕ ΚΑΔΟ.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 18-03-2021 16:38:02 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 19-03-2021 09:35:20 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.523155000000000
Γεωγραφικό μήκος: 23.049562800000000
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Χαλασμένος μηχανισμος σωληνα σε μπλε κάδο δεν ανοίγει μεχρι πάνω. Με το ποδι. Θα αντικατασταθεί με νέο η θα φτιαχτεί? Είναι αρκετό καιρό χαλασμένος.

linear_scale Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

19-03-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

18-03-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΟλυμπιαδος 2004 8, Νέα Ραιδεστός 570 01, Ελλάδα