#3757. ΚΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 16-03-2021 18:16:58 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 19-03-2021 10:55:11 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.478376277352300
Γεωγραφικό μήκος: 22.955027860363760
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μετά από εργασίες ύδρευσης - αποχέτευσης, δεν έγινε σωστή επιδιόρθωση του οδοστρώματος και σε συνέχεια της βροχής και του χιονιού , ο δρόμος έχει εμφανίσει καθιζήσεις και μία βαθιά λακούβα από την οποία προεξέχουν τα σίδερα του σκυροδέματος.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

19-03-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • ..
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

19-03-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

16-03-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΛεωνίδα 5, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα