#3744. Αποκατάσταση ασφαλτικού τάπητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 28-02-2021 13:51:36 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 01-03-2021 07:36:53 (πριν 2 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.547962597065200
Γεωγραφικό μήκος: 23.015886874061966
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έχει πάνω από έναν μήνα που έγινε τομή στο οδόστρωμα για εγκατάσταση σωληνώσεων και απο τότε δεν έχει γίνει αποκατάσταση του ασφαλτικού τάπητα με αποτέλεσμα άλλες φορές με ισχυρές βροχές να φεύγει το υλικό (3Α) και να δημιουργούντε λακούβες και όταν ρίχνουν ξανά υλικό τα διερχόμενα αυτοκίνητα σηκώνουν σύννεφα σκόνης. Η περιοχή μας έχει γίνει τα τελευτέα χρόνια εργοτάξιο λόγω της ανέγερσης οικοδομών, παρακαλώ μεριμνήστε για την αποκατάσταση.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

01-03-2021

πριν 2 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

28-02-2021

πριν 2 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΥψηλάντου 14, Θέρμη 570 01, Ελλάδα