#3734. Βλάβη φωτισμού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 17-02-2021 05:59:21 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 29-03-2021 11:28:56 (πριν 15 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.475055557812410
Γεωγραφικό μήκος: 22.954205464454628
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το πρόβλημα #3718 επανήλθε. Ο φωτισμός δεν λειτουργεί σε αρκετούς δρόμους του Πλαγιαρίου: Αδαμαντίου Κοραή, Καραβαγγέλη, Μαραθώνος, Βασ. Κωνσταντίνου, Ανατολικής Θράκης.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

29-03-2021

πριν 15 μέρες

Κλειστό

  • 19/2/2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

17-02-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

17-02-2021

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΑδαμαντίου Κοραή 29, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα