#3616. Καμμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 25-11-2020 08:54:47 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 10-05-2021 11:01:16 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.473165076252580
Γεωγραφικό μήκος: 22.956035704962936
Προβολές: 97
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα στην γωνία των οδών Ανατολικής Θράκης με Περβίζου, απέναντι από τον Ορφέα και τις θυρίδες.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

10-05-2021

πριν 6 μήνες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

25-11-2020

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

25-11-2020

πριν ένα χρόνο

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΜεγ. Αλεξάνδρου 17, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα