#3613. παρατημένο αυτοκίνητο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 18-11-2020 10:08:14 (πριν 8 μέρες)
Ενημερώθηκε: 18-11-2020 10:38:24 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.464906021371380
Γεωγραφικό μήκος: 22.994720041751860
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

υπάρχει ενα παρατημένο αυτοκίνητο εδω κ τουλαχιστον 3 χρονια στο σημειο. ειναι κριμα γιατί μολύνει το δασάκι στο σημείο..

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

18-11-2020

πριν 8 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

18-11-2020

πριν 8 μέρες

Ανοιχτό

  • Initial commit at category Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΒέμπο Σοφίας, Καρδία 575 00, Ελλάδα