#3607. Αλλαγή λαμπτήρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 04-11-2020 22:40:33 (πριν ένα χρόνο)
Ενημερώθηκε: 10-05-2021 11:00:11 (πριν 6 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.424746500000000
Γεωγραφικό μήκος: 23.024625800000000
Προβολές: 120
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ πολύ να γίνει αλλαγή λαμπτήρα στη διασταύρωση οδών Όχι - Αρκουδη

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • check Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

10-05-2021

πριν 6 μήνες

Κλειστό

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

05-11-2020

πριν ένα χρόνο

Σε εξέλιξη

  • ,
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

04-11-2020

πριν ένα χρόνο

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΚατσαντώνη 10, Κάτω Σχολάρι 575 00, Ελλάδα