#3603. Πρόβλημα διέλευσης πεζοδρομίου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 21-10-2020 18:00:46 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 23-10-2020 11:27:42 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.548563476091930
Γεωγραφικό μήκος: 23.021771125495437
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Πρόκειται για δύο ελιές οι οποίες έχουν να κλαδευτουν τουλάχιστον δύο χρόνια. Σε προηγούμενο αίτημα μου δεν έλαβα απάντηση, ωστόσο θα ήθελα να τονίσω ότι υπάρχει πρόβλημα σε όποιον επιχειρήσει να περπατήσει στο πεζοδρόμιο. δυστυχώς τα μεγάλα κλαδιά δεν επιτρέπουν την διέλευση του πεζοδρομίου με αποτέλεσμα μα πρέπει κανείς να κατεβεί στην άσφαλτο. Επιπλέον όποιος παρκάρει στο συγκεκριμένο σημείο κινδυνεύει να δεχτεί ελιές και κλαδιά .

linear_scale Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων

  • check Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

21-10-2020

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα δέντρων κοινόχρηστων χώρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeΚολοκοτρώνη 29A, Θέρμη 570 01, Ελλάδα