#3596. καμμένες λάμπες στις κολώνες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 12-10-2020 13:13:58 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 12-10-2020 13:45:19 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.481127104910400
Γεωγραφικό μήκος: 23.000494837760925
Προβολές: 45
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

καλησπέρα σας, θα θέλαμε να αναφέρουμε οτι υπάρχουν πολλές καμμένες λάμπες στις κολώνες σε ολο το συγκεκριμένο δρόμο μέχρι & την τελευταία κολώνα που υπάρχει φωτιστικό σώμα & είναι πολύ σκοτεινά & επικίνδυνα.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

12-10-2020

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

12-10-2020

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα