#3592. Χαλασμένος κάδος ανακύκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τοποθέτηση / αντικατάσταση κάδου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 09-10-2020 11:24:08 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-10-2020 10:36:49 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.545850146449860
Γεωγραφικό μήκος: 23.017409037681556
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Π.Τσαλδάρη, κοντά στον αριθμό 27, υπάρχει κάδος ανακύκλωσης στον οποίο δεν λειτουργεί το πεντάλ για να ανοίγει το καπάκι του. Είναι χαλασμένος εδω και χρόνια. Δεδομένου ότι συνήθως αδειάζουμε τις σακούλες μέσα στον κάδο και δεν τις πετάμε απλά, είναι δύσκολο να σηκώνεται το καπάκι με το χέρι. Παρακαλώ πολύ για την αντικατάστασή του.

linear_scale Τοποθέτηση / αντικατάσταση κάδου

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

15-10-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

09-10-2020

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τοποθέτηση / αντικατάσταση κάδου
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeΤσαλδάρη 29, Θέρμη 570 01, Ελλάδα