#3591. ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΟΜΜΕΝΩΝ ΔΕΝΔΡΩΝ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 07-10-2020 14:21:50 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 15-10-2020 08:55:14 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.546290390394170
Γεωγραφικό μήκος: 23.019350957008328
Προβολές: 64
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κατά μήκος της οδού Χάψα έχουν κοπεί και αφαιρεθεί δένδρα τα οποία ενοχλούσαν προφανώς στο παρκάρισμα επάνω στα πεζοδρόμια. Αποτέλεσμα αυτού όταν περπατά κανείς επάνω στο πεζοδρόμιο να πρέπει να κατέβει στον δρόμο να περάσει τα παρανόμως σταθμευμένα αυτοκίνητα και να ξανανέβει στο πεζοδρόμιο. Ο Δήμος δεν γνωρίζει ή δεν ξέρει ποια δένδρα είναι; Υπάρχουν σχεδόν παντού οι απολήξεις των ανενεργών ποτιστικών. Από την άλλη, αυτοκίνητα αναπτύσσουν ταχύτητα επί της οδού Χάψα. Σε περίπτωση σοβαρού ατυχήματος ποιος ευθύνεται;

linear_scale Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

  • Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • check Διεκπεραιώθηκε

15-10-2020

πριν 4 μήνες

Διεκπεραιώθηκε

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

07-10-2020

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeΔημοκρατίας 1, Θέρμη 570 01, Ελλάδα