#3585. Καμμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 05-10-2020 06:24:18 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 05-10-2020 08:50:41 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.475088203019304
Γεωγραφικό μήκος: 22.954216193290687
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα στην διασταύρωση των οδών Κοραή Μαραθώνος στο Πλαγιάρι. Τα αιτήματα για αντικατάσταση καμμένων λαμπτήρων αυξάνονται, αλλά δεν επιλύονται...

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

05-10-2020

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

05-10-2020

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΑδαμαντίου Κοραή 29, Πλαγιάρι 575 00, Ελλάδα