#3567. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 12-09-2020 13:34:34 (πριν 18 μέρες)
Ενημερώθηκε: 14-09-2020 07:25:58 (πριν 16 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.548917435220760
Γεωγραφικό μήκος: 23.024055818554693
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 18 ΜΗΝΕΣ ( ΤΡΙΤΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟΝ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟ,ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ,ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΚΑΙ ΠΕΖΟΥΣ.

linear_scale Λακκούβες σε δρόμο

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

14-09-2020

πριν 16 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

12-09-2020

πριν 18 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeΧαρ. Θέρμης 24, Θέρμη 570 01, Ελλάδα