#3565. Αίτημα για extra κάδο σκουπιδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 06-09-2020 17:04:32 (πριν 24 μέρες)
Ενημερώθηκε: 07-09-2020 12:57:22 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.481739800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954994400000000
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Σταδίου (Αγελαδόστρατα) στο σημείο πριν το δημοτικό γυμναστήριο υπάρχει ανάγκη για την τοποθέτηση ενός ακόμη καδου σκουπιδιών. Σήμερα Κυριακή και ο κάδος είναι γεμάτος. Εως τη Πέμπτη που θα γίνει η αποκομιδή τα σκουπίδια τοποθετουνται από ασυνειδητους έξω απο τον κάδο. Εκτός απο τους κατοίκους της περιοχής πολλοί διερχομενοι σταματούν και πετούν τα σκουπίδια τους.

linear_scale Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

07-09-2020

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ . ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

06-09-2020

πριν 24 μέρες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα