#3559. Κλαδιά και χόρτα από τις δύο πλευρές του δρόμου δεν επιτρέπουν την πρόσβαση από αυτοκίνητα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου
Δημιουργήθηκε: 28-08-2020 12:42:38 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 07-09-2020 08:52:10 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.508451464012964
Γεωγραφικό μήκος: 22.982293557258583
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τα κλαδιά και τα χόρτα από τις δύο πλευρές του δρόμου σε συνδυασμό με τις λακκούβες και τα χαντάκια δεν επιτρέπουν προσπέλαση από εμπορικά αυτοκίνητα αλλά και από ΙΧ. Ο δρόμος θα πρέπει να φροντιστεί άμεσα .

linear_scale Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους

  • check Ανοιχτό
  • Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

28-08-2020

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Περιβάλλοντος και Πρασίνου

placeΘεσσαλονίκης - Περαίας, Θέρμη 570 01, Ελλάδα