#3558. ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΟΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΊΡΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΎ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΕΊ ΑΜΕΣΗ ΤΑΚΤΟΠΟΊΗΣΗ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 28-08-2020 12:25:18 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 02-09-2020 11:14:59 (πριν 4 μήνες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.506371334774194
Γεωγραφικό μήκος: 22.982111167045570
Προβολές: 51
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σε όλη την έκταση του δρόμου υπάρχουν λακούβες και χαντάκια που δεν επιτρέπουν προσπέλαση από ΙΧ ή εμπορικά φορτηγά χωρίς προβλήματα . Ο δρόμος θα πρέπει να φροντιστεί άμεσα καθώς δημιουργεί προβλήματα στην λειτουργία των επιχειρήσεων αλλά και στους ένοικους των οικιών που βρίσκονται σε αυτόν

linear_scale Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

31-08-2020

πριν 4 μήνες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

28-08-2020

πριν 4 μήνες

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα