#3556. Ιερός Ναός Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τοποθέτηση / αντικατάσταση κάδου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης
Δημιουργήθηκε: 26-08-2020 23:08:51 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 07-09-2020 12:46:32 (πριν 23 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.468222480403924
Γεωγραφικό μήκος: 23.002645298838615
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλησπέρα. Στον ιερό ναό Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης στο Άνω Σχολάρι υπάρχει ο κάδος συλλογής που σας δείχνω στην φωτογραφία. Ο κάδος είναι εκτεθειμένος συχνά στον δυνατό αέρα της περιοχής με αποτέλεσμα να αναποδογυρίζει συχνά κα τα σκουπίδια να σκορπίζουν στον περιβάλλοντα χώρο. Δεν μπορούμε να τον δέσουμε η να τον στερεώσουμε κάπου μιας και θα δυσκολέψουμε το συνεργείο αποκομιδής. θα ήταν ιδανικό το να αντικατασταθεί ο μικρός κάδος με έναν μεγάλο μεταλλικό ώστε να αντέχει στις καιρικές συνθήκες και να έχει και μεγαλύτερη χωρητικότητα; Ευχαριστώ

linear_scale Τοποθέτηση / αντικατάσταση κάδου

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

07-09-2020

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

07-09-2020

πριν 23 μέρες

Σε εξέλιξη

  • ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ! ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΜΟΔΙΟ ΕΠΟΠΤΗ.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

26-08-2020

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τοποθέτηση / αντικατάσταση κάδου
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Καθαριότητας και Ανακύκλωσης

placeUnnamed Road, Ano Scholari 575 00, Ελλάδα