#3553. Φωτισμός οδού Σταδίου Πλαγιάρι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών
Δημιουργήθηκε: 25-08-2020 09:42:53 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 26-08-2020 08:07:35 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.481734600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.955005600000000
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Σταδίου (Αγελαδόστρατα) στο Πλαγιάρι δεν λειτουργούν τα φώτα σε όλο το μήκος του δρόμου που ξεκινάει μετά το γήπεδο ποδοσφαίρου και μέχρι το τέλος του δρόμου στα τελευταία σπίτια πριν τη διασταύρωση στο σχολείο.

linear_scale Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

  • Ανοιχτό
  • check Σε εξέλιξη
  • Κλειστό
  • Διεκπεραιώθηκε

26-08-2020

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

25-08-2020

πριν ένα μήνα

Ανοιχτό

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών

placeUnnamed Road, Thermi 575 00, Ελλάδα